Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
Ruszają codzienne sezonowe połączenia POLREGIO na trasie Białystok – Waliły

  • Szynobus na trasie Białystok - Waliły

    Szynobus na trasie Białystok - Waliły

W tym roku połączenia POLREGIO na trasie Białystok – Waliły zostaną uruchomione już od 1 maja. Pociągi będą kursować codziennie do 26 września 2021 roku.

Podpisując w grudniu 2020 r. nową umowę z POLREGIO na wykonywanie przewozów kolejowych w regionie, Zarząd Województwa Podlaskiego zdecydował o wprowadzeniu codziennych połączeń na trasie Białystok – Waliły w okresie 1 maja – 26 września br. Od lipca 2016 roku połączenia były realizowane w sezonie letnim, tylko w weekendy.

W tegorocznej ofercie znajdą się dwie pary pociągów. Odjazdy z Białegostoku o godz. 4:50 (od poniedziałku do piątku), 8:52 (soboty i niedziele), 15:45 (codziennie). Odjazdy z Walił: 5:49 (od poniedziałku do piątku), 10:27 (soboty i niedziele), 16:51 (codziennie).

Jak zawsze, dzięki dogodnym przesiadkom w Białymstoku, z oferty będą mogli skorzystać mieszkańcy innych miejscowości województwa podlaskiego, a także innych regionów Polski.  

Na trasie Białystok – Waliły, tak jak w poprzednich sezonach, będzie obowiązywać atrakcyjna oferta POLREGIO „Bilet dobrych relacji”. Ceny za przejazdy nie zmieniają się, np. bilet normalny na przejazd z Białegostoku do Walił w dalszym ciągu kosztuje 5,30 zł.

W związku z wprowadzeniem codziennego terminu kursowania pociągów, oferta promocyjna zostanie rozszerzona. Od 10 maja br. będą dostępne bilety miesięczne w dwie strony. Na przykład za bilet miesięczny na przejazd z Białegostoku do Walił i z powrotem zapłacimy tylko 99 zł. Cena biletu według podstawowej taryfy POLREGIO wynosi 250 zł. Osoby uprawione do korzystania z ulg ustawowych, np. studenci, uczniowie, czy posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny będą mogli kupić bilety jeszcze taniej, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Bilety są dostępne w kasach biletowych, w automatach biletowych (w pojazdach) oraz poprzez własny system sprzedaży przewoźnika pod adresem polregio.pl i aplikację mobilną POLREGIO. Na wszystkich stacjach poza stacją Białystok, bilety będzie można też kupić w pociągu, po zgłoszeniu się do obsługi, bez żadnych dodatkowych opłat.

Gmina Gródek uruchomiła bezpłatne dowozowe busy relacji Gródek - Waliły-Stacja skomunikowane z pociągami POLREGIO! Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Gminy Gródek

 

Do pobrania
Rozkład jazdy pociągów POLREGIO na odcinku Białystok - Waliły ważny od 1 V do 12 VI 2021 r.

Data dodania pliku: 23.04.2021

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Rozkład jazdy linii komunikacyjnej i pociągów Gródek / Waliły - Białystok (ważny do 12 VI 2021)

Data dodania pliku: 05.05.2021

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły