Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Zdjęcie - artykuł Wielkopolskie
Stary Dobry Święty Marcin - święto ulicy w Poznaniu

  • Zapraszamy na

    Zapraszamy na

    imieniny ulicy Święty Marcin

U Marcina na imieninach będzie się działo! Szereg warsztatów, animacji i koncertów zaplanowali organizatorzy wraz ze swoimi partnerami, aby kontynuować tradycję i obchody imienin ul. Św. Marcin, która jest zlokalizowana 850 m od dworca Poznań Gł. Na tegoroczne święto przyjedź pociągiem i korzystaj z miejskich atrakcji zorganizowanych specjalnie na tą okazję. 11 listopada widzimy się na imieninach! 

Wszystko, co kochacie na 11 listopada: rogale, grzane wino, kawa, miody, chleby, sery, ostrygi, przetwory mięsne, sznytki, rękodzieło i inne produkty serwowane przez lokalny biznes ze Świętego Marcina i śródmieścia w tym degustacja gęsiny w ramach akcji “Gęsina na imieninach”.

Wielkopolski Zakład POLREGIO jako partner wydarzenia "Stary Dobry Święty Marcin" zaprasza do strefy animacji, na warsztaty plastyczne "podróż marzeń", symboliczny poczęstunek i konkurs z nagrodami.

Każdy, kto 11 listopada przyjedzie do Poznania pociągiem regionalnym i udowodni ten fakt okazaniem biletu powinien zgłosić się do obsługi stoiska POLREGIO po imieninowy upominek! Podczas imprezy zostanie przeprowadzona także zabawa, w którym do zdobycia będą 3-dniowe REGIOkarnety na świąteczne podróże pociągami regionalnymi.

Szczegółowe informacje nt. wszystkich atrakcji oraz program wydarzenia znajdują się na stronie organizatora

Zapraszamy! 

Do pobrania
Plakat A4

Data dodania pliku: 07.11.2022

Ikona przycisku pobierania