Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Wielkopolskie
Święto Gitarowe w Mosinie - 2019

  • Mosińskie Towarzystwo Gitarowe i Mosiński Ośrodek Kultury zapraszają na XIII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie

    Mosińskie Towarzystwo Gitarowe i Mosiński Ośrodek Kultury zapraszają na XIII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie

Mosińskie Towarzystwo Gitarowe i Mosiński Ośrodek Kultury zapraszają na XIII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie. 5 kwietnia rozpocznie się organizowana po raz trzynasty impreza, która posiada wyjątkową rangę oraz ugruntowaną pozycję na muzycznej mapie Polski.

Wydarzenie zostało tak zaaranżowane, aby stanowić elitarne święto dla miłośników muzyki. Święto gitarzystów potrwa do niedzieli 7 kwietnia. Zapraszamy do korzystania z połączeń POLREGIO w ramach uczestnictwa w poszczególnych punktach programu wydarzenia. Ośrodek Kultury znajduje się w bliskim sąsiedztwie stacji kolejowej w Mosinie. 

Więcej szczegółów dot. wydarzenia znajduje się na stronie internetowej organizatora: www.gitaramosina.pl.

Do Mosiny można dojechać bezpośrednim pociągiem z Poznania Głównego, z Kościana, Czempinia, Leszna, Rawicza, Wrocławia, a nawet z Międzylesia, Jeleniej Góry czy Szklarskiej Poręby. 

Sprawdź kolejowy rozkład jazdy i wybierz się na swoje ulubione koncerty i warsztaty pociągiem POLREGIO! W nowej internetowej aplikacji można dokonać zakupu biletów bez konieczności stania w kolejce, z dostępem do wszystkich taryf i ulg, jakie obejmują Ciebie i Twój zespół! Pamiętaj, że razem kupując bilety możecie obniżyć koszty dzięki ofercie "Ty i raz, dwa, trzy".

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz wszystkie artykuły