Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Podlaskie
"Święto Grzyba” 2019 Sokole - dodatkowy pociąg POLREGIO na wydarzenie

  • Zapraszamy na Święto Grzyba 2019 do miejscowości Sokole

    Zapraszamy na Święto Grzyba 2019 do miejscowości Sokole

W sobotę, 14 września br. POLREGIO uruchomi dodatkowy pociąg „Borowik” dla wracających ze „Święta Grzyba” 2019 w Sokolu.

„Święto Grzyba” to szereg imprez, jakie w Sokolu organizują Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie oraz Centrum Produktu Lokalnego w sobotę, 14 września. Wielkie grzybobranie o tytuł „Władcy grzybowego” oraz konkurs na największego grzyba rozpocznie się o godz. 14.00 w miejscowości Sokole, położonej przy kolejowej trasie do Walił.

Ale zbieranie grzybów to nie jedyna atrakcja. Tego dnia odbędą się również warsztaty rękodzieła, konkursy, wystawa Pracowni Etnograficznej „Opieka na dziećmi wczoraj i dziś”, a także wernisaż wystawy poplenerowej „Barwy Sokola VI” i liczne atrakcje dla dzieci. Imprezę zakończą występy lokalnych artystów i koncerty zespołów folkowych.

Do Sokola na „Święto Grzyba” można dotrzeć m.in. dzięki weekendowym połączeniom Przewozów Regionalnych, właściciela marki POLREGIO. Pociągi do Walił odjeżdżają z dworca kolejowego w Białymstoku o godz. 9:00 i 15:50. A specjalnie uruchomiony na tę okazję pociąg „Borowik” zapewni uczestnikom imprezy bezpieczny powrót. Odjazd pociągu z Sokola, w kierunku Walił o godz. 22:49, a do Białegostoku o godz. 23:31.

Przypominamy, że na tej trasie obowiązuje oferta promocyjna POLREGIO „Bilet dobrych relacji”. Bilety są dostępne w kasach biletowych oraz w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl i aplikacji POLREGIO.

Na wszystkich stacjach w województwie podlaskim, poza stacją Białystok i Czeremcha, bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat. Za bilety kupowane w pociągu można zapłacić używając karty płatniczej. Obsługa jest wyposażona w terminale płatnicze.

Serdecznie zapraszamy!


Do pobrania
Plakat informacyjny "Święto Grzyba 2019"

Data dodania pliku: 10.09.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły