Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Opolskie
Zastępcza Komunikacja Autobusowa na odcinku Kędzierzyn-Koźle - Racibórz 17 września 2022 roku

Szanowni Podróżni,

informujemy, że w dniu 17 września 2022 roku na odcinku Kędzierzyn-Koźle - Racibórz będzie funkcjonowała Zastępcza Komunikacja Autobusowa. Wprowadzenie ZKA, ma związek z przeprowadzanym przez PKP PLK pracami remontowymi na linii kolejowej nr 30.

ZKA dotyczy pociągów nr 64216/7 oraz 94982 kursujących w dniu 17 września 2022 roku.

Numer pociągu 64216/7
Stacje/przystanki Godziny odjazdu
Kędzierzyn Koźle
(dworzec PKP)
21:09
Kędzierzyn Koźle Azoty 21:19
Bierawa 21:25
Dziergowice 21:37
Kuźnia Raciborska 21:45
Nędza 21:54
Racibórz Markowice 22:07
Racibórz (dworzec PKP) 22:17

 

Numer pociągu 94982
Stacje/przystanki
Godziny odjazdu
Racibórz (dworzec PKP) 21:58
Racibórz Markowice 22:08
Nędza 22:21
Kuźnia Raciborska  22:30
Dziergowice 22:38
Bierawa 22:50
Kędzierzyn Koźle Azoty 22:56
Kędzierzyn Koźle
(dworzec PKP)
23:06

Informujemy, że przewóz wózków (w tym również wózków inwalidzkich) będzie utrudniony, a przewóz rowerów będzie niemożliwy.

Za utrudnienia przepraszamy.