Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Dolnośląskie
Zastępcza Komunikacja Autobusowa na odcinku Siechnice – Jelcz Laskowice w dniach 13 marca – 31 sierpnia 2022 r.

  • Zastępcza Komunikacja Autobusowa

    Zastępcza Komunikacja Autobusowa

Szanowni Podróżni, 

Dolnośląski Zakład we Wrocławiu informuje, że w dniach 13 marca – 31 sierpnia 2022 r. na odcinku Siechnice – Jelcz Laskowice wprowadzona zostanie całkowita przerwa w ruchu pociągów.

Wszystkie pociągi relacji Wrocław Gł. – Jelcz Laskowice będą kursować do/z Siechnic. Na odcinku Siechnice – Jelcz Laskowice uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza.

Ponadto pociągi REGIO relacji Opole Główne – Wrocław Główny (przez Jelcz Laskowice, Siechnice) w obydwu kierunkach będą kursować przez Jelcz Laskowice i Wrocław Wojnów.  

W pociągach POLREGIO kursujących w relacji Wrocław Gł. – Wrocław Swojczyce – Jelcz-Laskowice - Opole Gł. i odwrotnie będą honorowane bilety wystawione na przejazd pociągami REGIO na odcinku Wrocław Gł. – Wrocław Brochów – Jelcz-Laskowice - Opole Gł. i z powrotem.

Informujemy, że przewóz wózków (w tym również wózków inwalidzkich) będzie utrudniony, a przewóz rowerów będzie niemożliwy.

Przed podróżą, prosimy o zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów na polregio.pl oraz portalpasazera.pl. Szczegóły znajdują się również na tablicach odjazdów i przyjazdów oraz na tablicach ogłoszeń. 

Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy. Zobacz wszystkie artykuły