Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Warmińsko - Mazurskie
Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów od 11 marca 2018 r.

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, informują, że od 11 marca do 9 czerwca 2018 roku na terenie województwa warmińsko-mazurskiego będą obowiązywały ustalone przez PKP Polskie Linie Kolejowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, wynikające z harmonogramu robót  torowych.

Najistotniejsze zmiany w rozkładzie jazdy pociągów to wprowadzenie autobusowej komunikacji zastępczej na odcinku Ełk – Pisz oraz kontynuacja tej komunikacji na odcinku Olsztyn – Olsztynek.

11 marca 2018 r. zarządca infrastruktury (PKP Polskie Linie Kolejowe) rozpoczyna prace modernizacyjne na odcinku linii kolejowej Szczytno – Ełk przez Pisz, które będą wymagały wstrzymania ruchu pociągów na odcinku Pisz – Ełk.  W związku z tym w zamian za pociągi POLREGIO na odcinku Pisz – Ełk - Pisz zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza. Autobusy komunikacji zastępczej będą kursować zgodnie ze specjalnym rozkładem jazdy. Zakończenie prac dla tego odcinka planowane jest na 28 września 2018 r.

Rozkład jazdy autobusów zastępczych został ułożony w taki sposób, aby pasażerowie POLREGIO jak najmniej odczuli niedogodności związane z tymczasowym brakiem połączeń kolejowych.

Jednocześnie od 11 marca 2018 r nastąpi korekta rozkładu jazdy dla odcinka linii Olsztyn – Olsztynek. Czas jazdy autobusowej komunikacji zastępczej  wybranych połączeń ulegnie skróceniu.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, będzie odbywał się na podstawie biletów kolejowych. W autobusach nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków. Prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy przed rozpoczęciem podróży. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych www.polregio.pl i www.portalpasazera.pl

Do pobrania
Olsztyn-Olsztynek-Działdowo

Data dodania pliku: 02.03.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Olsztyn-Szczytno-Ełk

Data dodania pliku: 05.03.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły