Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Dolnośląskie
Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów od 30 sierpnia 2020 r. w województwie dolnośląskim

  • Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

    Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

Szanowni Podróżni,

od 30 sierpnia 2020 r. (niedziela)
Dolnośląski Zakład POLREGIO będzie realizował pełny rozkład jazdy pociągów sprzed pandemii, za wyjątkiem następujących pociągów piątkowo-niedzielnych:

• nr 64132 oraz 46133 Jan III Dobry relacji Wrocław Gł. – Częstochowa – Wrocław Gł.,
• nr 64100 oraz 46137 ŻAK relacji Wrocław Gł. – Kędzierzyn Koźle – Wrocław Gł.

W miejscu zawieszonego pociągu ŻAK w piątki będzie kursował pociąg o skróconej relacji Wrocław Gł. (odjazd godz.17:32) – Brzeg (przyjazd godz.18:08).

Poza powyższymi piątkowo-niedzielnymi połączeniami przywrócone zostaną wszystkie pociągi uruchamiane przez POLREGIO na terenie województwa dolnośląskiego.

Na bieżąco śledzimy frekwencję w swoich pociągach w całej Polsce i w porozumieniu z władzami samorządów województw, które są organizatorem regionalnego transportu kolejowego, odpowiednio dopasowujemy ilość połączeń oraz ilość i pojemność składów kursujących na poszczególnych trasach.

POLREGIO wprowadziło również szereg środków ostrożności i radzi pasażerom jak zadbać o to, aby podróżować bezpiecznie. Opracowana procedura przywracania połączeń jest zgodna z planami przygotowanymi przez Zarząd w ramach powołanego w trakcie epidemii Zespołu Zarządzania Kryzysowego POLREGIO oraz uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Informacje o rozkładzie jazdy pociągów POLREGIO można uzyskać pod numerem telefonu infolinii: 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarkach na stronach internetowych:polregio.pl ,rozklad-pkp.pl i portalpasazera.pl.

Z uwagi na korekty w rozkładzie jazdy apelujemy do podróżnych, aby przed planowanym wyjazdem dokładnie zapoznali się ze zmienionym rozkładem jazdy pociągów.

 

Zobacz wszystkie artykuły