Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Warmińsko - Mazurskie
Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów od 5 listopada 2018 r. w województwie warmińsko-mazurskim

  • Zmiany w rozkładzie jazdy

    Zmiany w rozkładzie jazdy

 

Od 5 listopada 2018 r. zarządca infrastruktury (PKP Polskie Linie Kolejowe) zmieni rozkład jazdy na odcinku linii kolejowej Olsztynek – Działdowo przez Nidzicę, dla autobusowej komunikacji zastępczej.

Na odcinku Olsztyn – Olsztynek kursują pociągi regionalne.

Autobusy komunikacji zastępczej będą kursować zgodnie ze specjalnym rozkładem jazdy, który został ułożony na wniosek pasażerów w taki sposób, aby pasażerowie POLREGIO jak najmniej odczuli niedogodności związane z tymczasowym brakiem połączeń kolejowych. Zmieniono lokalizacje przystanków autobusowej komunikacji zastępczej w Dobrzyniu, Bujakach i Waplewie. Szczegóły w załączonym pliku.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, tak jak dotychczas oznakowanych logo POLREGIO, będzie odbywał się na podstawie ważnych biletów kolejowych. W autobusach nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków.

Prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy przed rozpoczęciem podróży. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych: polregio.pl i portalpasazera.pl.

Bilety na połączenia POLREGIO dostępne są poprzez strony biletyregionalne.pl, e-podróżnik.pl, koleo.pl, bilkom.pl; aplikacje mobilne e-podróżnik, KOLEO, SkyCash; w salonikach KOLPORTER, kasach biletowych, biletomatach oraz u obsługi pociągu.Do pobrania
Olsztyn Gł.-Działdowo-Olsztyn Gł. 5 XI-8 XII 2018

Data dodania pliku: 26.10.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły