Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Strona główna > Kariera > Oferty pracy > Maszynista pojazdu trakcyjnego - Olsztyn (1)

Maszynista pojazdu trakcyjnego - Olsztyn

powyżej 3 lat
Olsztyn, Warmińsko - Mazurskie
12.03.2024
39216

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Prowadzenie pojazdów trakcyjnych i wykonywanie prac manewrowych.
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej dotyczącej obsługiwanego pojazdu.
  • Dokonywanie oględzin pojazdu trakcyjnego.
  • Dozorowanie pojazdu trakcyjnego podczas postoju.
  • Przestrzeganie przepisów związanych z bezpieczeństwem i prowadzeniem ruchu kolejowego.
  • Właściwa obsługa powierzonego do obsługi pojazdu trakcyjnego.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum zawodowego (preferowane wykształcenie techniczne, mechaniczne, elektryczne).
  • Stanu zdrowia umożliwiającego pracę na stanowisku maszynisty.
  • Uprawnień do wykonywania zawodu (licencja maszynisty, świadectwo maszynisty kategorii A+B  podkategorii A1(A4)+B1).
  • Znajomości budowy i obsługi lokomotyw.
  • Niekaralności.
  • Umiejętności dobrej koncentracji, odpowiedzialności i zdecydowania.

Co doceniamy szczególnie?

  • Punktualność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowania w pracę.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat (stabilne zatrudnienie).
  • Miłą i konstruktywną atmosferę w zespole.
  • Benefity, w tym m.in. znaczące zniżki na przejazdy koleją dla Pracownika i jego najbliższej rodziny.
  • Pakiet socjalny - dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Święta Kolejarza.
  • System nagród uzależniony od sytuacji Spółki i efektywności świadczonej pracy.
  • Szkolenia specjalizacyjne.
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole, dbającym o miłą atmosferę i dobre relacje.
  • banner-img

    Zniżki na przejazdy koleją

    Praca z nowoczesnymi narzędziami

    Ubezpieczenie medyczne

    Dopłaty do wypoczynku

    Umowa o pracę

    Premia roczna powiązana z wynikami

    Świadczenia świąteczne

    Szkolenia specjalizacyjne

    Program pożyczek pracowniczych

Jak wygląda proces rekrutacji

    1. Wysłanie CV i wymaganych dokumentów

    2. Spotkanie z przełożonym lub komisją rekrutacyjną

    3. Decyzja

Możesz też wysłać wymagane dokumenty i oświadczenia na adres: [email protected] podając w tytule wiadomości nr rekrutacji widoczny w ogłoszeniu, lub aplikować pisząc na adres: POLREGIO S.A. Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi - ul. Kolejowa 1, Warszawa z dopiskiem na kopercie: REKRUTACJA i numerem rekrutacji.

Prosimy pamiętać o zamieszczeniu odpowiednich klauzul do dokumentu:

1. klauzula - obecny proces rekrutacyjny:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz danych szczególnych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłem w CV lub liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach przez POLREGIO S.A. dla celów rekrutacji. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem".

2. klauzula dodatkowa - przyszłe procesy rekrutacyjne (oprócz klauzuli powyższej):

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez POLREGIO S.A. przez okres najbliższych 12 miesięcy. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem".