Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Bilet warszawski z POLREGIO

  • Bilet warszawski z POLREGIO

    Bilet warszawski z POLREGIO

 

Informujemy, że od 1 lipca 2019 r. obowiązuje wspólna oferta
z ZTM w Warszawie pn. „Bilet warszawski z POLREGIO”.

Oferta pozataryfowa POLREGIO jest owocem współpracy w sprawie honorowania w pojazdach komunikacji miejskiej Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie biletów POLREGIO, zawartej pomiędzy Miastem Stołecznym Warszawa, a POLREGIO S.A.

Oferta obejmuje przejazdy pociągami POLREGIO pod warunkiem, że stacja wyjazdu lub przeznaczenia znajduje się w Warszawie oraz pojazdami komunikacji miejskiej Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie (ZTM).

W ramach oferty Podróżny jest uprawniony do przejazdów pojazdami komunikacji miejskiej ZTM (na liniach autobusowych, tramwajowych, metra i pociągami SKM), w których obowiązuje Taryfa przewozowa m. st. Warszawy, w pełnym zakresie:

  • przez 75 min. w Strefie 1 ZTM lub
  • przez 90 min. w Strefie 1 i 2 na obszarze obsługiwanym przez komunikację organizowaną przez ZTM, licząc od godziny wpisanej na bilecie wydanym wg oferty, przy czym przejazdy pojazdami komunikacji miejskiej ZTM mogą być realizowane w ciągu 12 godz. przed wyjazdem lub po przyjeździe pociągiem PR odpowiednio z lub do Warszawy.


Bilety w ramach oferty można nabyć wyłącznie w punktach odprawy, tj. w kasach biletowych: POLREGIO S.A., „PKP Intercity” S.A., Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o., „Koleje Mazowieckie” sp. z o.o, Koleje Wielkopolskie sp. z o.o., Koleje Dolnośląskie S.A., Koleje Śląskie Sp. z o.o., PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. i Arriva RP Sp. z o.o. - w przedsprzedaży do 30 dni naprzód.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków korzystania z oferty są dostępne poniżej, w sekcji Do pobrania.

Do pobrania
Warunki taryfowe oferty "Bilet warszawski z Polregio" obowiązujące od 01.04.2023 r.

Data dodania pliku: 24.03.2023

Ikona przycisku pobierania
Zobacz wszystkie artykuły