Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Wspólne podróże z POLREGIO! TY i raz, dwa, trzy

  • Podróżujesz z rodziną lub przyjaciółmi? TY i raz, dwa, trzy – razem taniej!

    Podróżujesz z rodziną lub przyjaciółmi? TY i raz, dwa, trzy – razem taniej!

To oferta stworzona z myślą o tych, którzy lubią podróżować w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób do tej samej stacji przeznaczenia, tym samym pociągiem.

Ikonka


Dla pierwszej osoby wydaje się bilet jednorazowy, koszt biletu liczony jest wg taryfy normalnej lub z ulgą ustawową. Dla pozostałych osób wydaje się bilety tańsze o ok. 30% od taryfy normalnej.

Bilety według oferty możesz nabyć:

w kasie biletowej, u konduktora, w automacie biletowym, w naszym systemie sprzedaży biletów POLREGIO online - bilety.polregio.pl oraz aplikacji mobilnej POLREGIO, jak również na stronach internetowych i przez aplikacje naszych Partnerów: bilkom.plkoleo.ple-podroznik.plSkyCash oraz w ponad 800 salonach KOLPORTERA.

Ikonka

 

W ramach promocji można podróżować pociągami: REGIO w całym kraju (z wyłączeniem relacji wewnątrz województwa pomorskiego, wielkopolskiego i łódzkiego oraz interREGIO na trasie Łódź - Warszawa) oraz osobowymi innych przewoźników regionalnych: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Wielkopolskich i Kolei Małopolskich.

 

Szanowni Państwo,

1. Informujemy, że od dnia 1 lipca 2020 r. oferta "Ty i raz, dwa, trzy" nie ma zastosowania do przejazdów w relacjach wewnętrznych na obszarze województwa pomorskiego, ograniczonego stacjami: Bukowo Człuchowskie, Czarne, Gardeja, Prabuty, Silno, Słosinko, Smętowo, Stare Pole, Sycewice, Szlachta. W zamian na obszarze województwa pomorskiego obowiązuje atrakcyjny cennik biletów wg oferty "Taryfa Pomorska".

2. Informujemy, że od dnia 1 października 2022 r. oferta "Ty i raz, dwa, trzy" nie ma zastosowania do przejazdów w relacjach wewnętrznych na obszarze województwa wielkopolskiego, ograniczonego stacjami: Wydartowo, Wyrzysk Osiek, Lipka Krajeńska, Lotyń, Szydłowo Krajeńskie, Krzyż, Zbąszyń, Rawicz, Pawłów Wielkopolski, Łęka Opatowska, Radliczyce – w odniesieniu do biletów nabytych w dniu 01 października 2022 r. i później; przejazd na obszarze województwa wielkopolskiego z biletami według oferty możliwy jest tylko w przypadku relacji do/z obszaru innego województwa (oprócz przejazdów realizowanych przez granicę województwa wielkopolskiego i województwa pomorskiego, tj. przez stację Lipka Krajeńska położoną w województwie wielkopolskim i stację Bukowo Człuchowskie położoną w województwie pomorskim), albo tranzytu przez obszar województwa wielkopolskiego.

3. Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2023 r. oferta "Ty i raz, dwa, trzy" nie ma zastosowania do przejazdów w relacjach wewnętrznych na obszarze województwa łódzkiego, ograniczonego stacjami: Ostrowy, Skalmierz, Dzietrzniki, Petrykozy, Bobry, Skierniewice Rawka – w odniesieniu do biletów nabytych w dniu 01 stycznia 2023 r. i później; przejazd na obszarze województwa łódzkiego z biletami według oferty możliwy jest tylko w przypadku relacji do/z obszaru innego województwa (oprócz przejazdów realizowanych przez granicę województwa łódzkiego i województwa wielkopolskiego, tj. przez stację Skalmierz położoną w województwie łódzkim i stację Radliczyce położoną w województwie wielkopolskim oraz przez granicę województwa łódzkiego i województwa mazowieckiego, tj. przez stację Skierniewice Rawka położoną w województwie łódzkim i stację Radziwiłłów Mazowiecki położoną w województwie mazowieckim), albo tranzytu przez obszar województwa łódzkiego.

4. Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2023 r. oferta "Ty i raz, dwa, trzy" nie ma zastosowania do przejazdów pociągami interREGIO – w odniesieniu do biletów nabytych w dniu 01 stycznia 2023 r. i później.

Do pobrania
Warunki taryfowe oferty - TY i raz, dwa, trzy! ważne od 01.01.2023 r.

Data dodania pliku: 23.12.2022

Ikona przycisku pobierania
wersja archiwalna - Warunki taryfowe oferty - TY i raz, dwa, trzy! ważne od 01.10.2022 r.

Data dodania pliku: 23.09.2022

Ikona przycisku pobierania
Zobacz wszystkie artykuły