Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Polska-Słowacja Specjal

 • Słowacja

  Słowacja

Czy to się opłaca?

Polska-Słowacja Specjal to oferta przygotowana z myślą o turystach podróżujących weekendowymi pociągami POLREGIO z Polski na Słowację i z powrotem. Największe zalety tej oferty to przede wszystkim:

 • dużo niższe ceny biletów (w porównaniu ze standardową taryfą międzynarodową),
 • 50% zniżki dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat i bezpłatne przejazdy dla dzieci do 4. roku życia,
 • honorowanie krajowych biletów na przewóz psa i roweru,
 • możliwość bezpłatnego przewozu wózka dziecięcego,
 • stałe ceny, niezależne od daty kupna biletu.

Dla kogo?

Z tańszych biletów w ramach oferty Polska-Słowacja Specjal mogą korzystać pasażerowie pociągów „WOJAK SZWEJK” relacji Rzeszów/Sanok – Medzilaborce – Rzeszów/Sanok uruchamianych w okresie od 29 czerwca do 1 września 2019 r.

Gdzie kupić?

Bilety w ofercie Polska-Słowacja Specjal można kupić:

 • w kasach biletowych POLREGIO,
 • w kasach biletowych Kolei Słowackich (ŽSSK),
 • u obsługi pociągu (w dniu wyjazdu).

Dodatkowe informacje

Aby ułatwić kupno biletu w pociągu podróżnym, którzy nie mają przy sobie gotówki (polskich złotych), POLREGIO wprowadziło możliwość dokonywania płatności kartami płatniczymi. W kasach biletowych POLREGIO oraz u obsługi pociągu nie ma możliwości płacenia w euro.

Wspierające uruchomienie wakacyjnych pociągów stowarzyszenie DolinaKolejowa.pl stworzyło specjalną stronę internetową www.WojakSzwejk.eu, na której można znaleźć m.in. mapę ulg i promocji. Lokalizacje pensjonatów, restauracji i muzeów oferujących zniżki dla pasażerów pociągów POLREGIO można sprawdzić tutaj.

Ponadto polecamy:

 1. Múzeum moderného umenia A. Warhola v Medzilaborciach – zľava zo vstupného do múzea v hodnote 0,50 EUR na základe predloženia medzinárodného cestovného dokladu na trase Rzeszów Glówny – Sanok - Medzilaborce  počas víkendových dní sobota – nedeľa v termíne od 29.06.2019 do 01.09.2019. / Muzeum Sztuki Nowoczesnej Andy Warhola w Międzylaborcoch – zniżka na wstęp do muzeum w wysokości 0,50 EURO na podstawie przedłożonego biletu międzynarodowego na trasie Rzeszów Główny – Sanok – Medzilaborce, w czasie weekendu (soboty i niedziele w terminie od 29.06. do 01.09.2019 r.).

 2. Mesto Medzilaborce – zľava 1 EUR na osobu na vyhliadkový mestský vláčik, vstup do Miniskanzenu v Medzilaborciach zadarmo na základe predloženia medzinárodného cestovného dokladu na trase Rzeszów Glówny – Sanok - Medzilaborce  počas víkendových dní sobota – nedeľa v termíne od 29.06.2019 do 01.09.2019. / Miasto Międzylaborce – zniżka 1 EURO dla osoby za zwiedzanie pociągu miejskiego, wejście bezpłatne do Skansenu w Międzylaborcoch, na podstawie przedłożonego biletu międzynarodowego na trasie Rzeszów Główny – Sanok – Medzilaborce, w czasie weekendu (soboty i niedziele w terminie od 29.06. do 01.09.2019 r.).


Serdecznie zapraszamy!


Do pobrania
Warunki taryfowe oferty Polska-Słowacja Specjal

Data dodania pliku: 24.06.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Rozkład jazdy pociągów

Data dodania pliku: 24.06.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
wersja archiwalna - Warunki taryfowe oferty Polska-Słowacja Specjal

Data dodania pliku: 26.06.2017

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
wersja archiwalna - Rozkład jazdy pociągów na Słowację

Data dodania pliku: 26.06.2017

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły