Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Wielkopolskie
Bilet Gnieźnieński

  • Bilet Gnieźnieński

    Bilet Gnieźnieński

POLREGIO we współpracy z Urzędem Miasta Gniezna, Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji w Gnieźnie, Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego i Kolejami Wielkopolskimi wprowadzają „Bilet Gnieźnieński”.

Dzięki nowej ofercie nasi pasażerowie przemieszczający się codziennie do szkoły i pracy będą mogli kupować jeden zamiast dwóch różnych biletów. „Gnieźnieński” bilet miesięczny to oferta umożliwiająca podróżowanie zarówno komunikacją miejską MPK Gniezno, jak również kolejami regionalnymi na trasie Poznań – Gniezno – Poznań.

 

Jeden bilet, wiele możliwości, dodatkowe oszczędności!

Kupując „Bilet Gnieźnieński” (normalny), który jest tańszy o 66 zł od tradycyjnego rozwiązania (dwa bilety miesięczne: kolejowy + MPK), pasażer będzie mógł skorzystać z usług wszystkich przewoźników: MPK Gniezno oraz POLREGIO i Kolei Wielkopolskich na trasie Poznań – Gniezno bez ograniczeń. Oferta została stworzona z myślą o tych, którzy codziennie pokonują tę trasę korzystając z około 30 autobusów i 30 par pociągów, dojeżdżając do szkoły i pracy.

 

Jeszcze taniej

Za wszystkie bilety dostępne w POLREGIO uczniowie i studenci płacą jeszcze mniej! Do „Biletu Gnieźnieńskiego” również stosowane są ulgi 51% (studencka) i 49% (szkolna). „Bilet Gnieźnieński” dla studenta to dwa bilety miesięczne w jednym, za niecałe 140 zł. To się opłaca!

 

Gdzie i kiedy kupić?

Wspólny z MPK Gniezno bilet miesięczny jest dostępny w kasach kolejowych (maks. 7 dni przed rozpoczęciem terminu jego ważności), w stacjonarnych automatach biletowych oraz u obsługi w pociągu (termin rozpoczęcia ważności w dniu nabycia). Na bilecie miesięcznym znajduje się adnotacja, że uprawnia on do przejazdów pociągami PR i KW oraz pojazdami komunikacji miejskiej MPK Gniezno. Kolejowe kasy biletowe w Poznaniu Głównym są czynne w godz. 5:00-22:30, a w Gnieźnie od godz. 5:30 do 20:30 (z przerwami).

Zapraszamy do korzystania z coraz lepszej oferty POLREGIO w Wielkopolsce.


Do pobrania
Warunki oferty "Bilet Gnieźnieński"

Data dodania pliku: 25.02.2016

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Warunki oferty "Bilet Gnieźnieński" ważne od 26 listopada 2018 r.

Data dodania pliku: 26.11.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły