Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Netia S.A.

Zdjęcie - artykuł Opolskie
Bilety MZK Opole

  • Bilety MZK Opole

    Bilety MZK Opole

 

Posiadacze biletów okresowych komunikacji miejskiej mogą bez dodatkowych opłat korzystać z pociągów POLREGIO w granicach administracyjnych Opola.

 

Oferta obowiązuje na obszarze ograniczonym stacjami kolejowymi: Opole Główne, Opole Zachodnie, Opole Wschodnie, Opole Gosławice, Opole Grotowice, Opole Groszowice, Opole Borki, Opole Czarnowąsy i Opole Chmielowice.

Do korzystania z oferty uprawnieni są posiadacze biletów okresowych (miesięcznych i dłuższych), obowiązujących na wszystkich liniach, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej (aplikacja SkyCash). Dodatkowo właściciele biletów miesięcznych i trzymiesięcznych mogą skorzystać z uprawnienia do przejazdu pociągami POLREGIO w weekendy z jedną osobą poniżej 18. roku życia.

Oferta dotyczy również biletów w wersji elektronicznej (kupionych za pośrednictwem aplikacji SkyCash) z wyłączeniem biletu miejskiego 30 – dniowego na okaziciela na wszystkie linie.

Szczegółowy wykaz biletów komunikacji miejskiej oraz wykaz osób uprawnionych do korzystania z przejazdów pociągami POLREGIO znajduje się w linku poniżej.

 

Do pobrania
Wykaz biletów miejskiej komunikacji zbiorowej i osób uprawnionych do korzystania z przejazdów pociągami POLREGIO

Data dodania pliku: 02.08.2021

Ikona przycisku pobierania
Zobacz wszystkie artykuły