Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Małopolskie
superREGIO – nowa kategoria pociągów POLREGIO. Ruszamy z Katowic i Krakowa do Zatora

  • superREGIO – nowa kategoria pociągów POLREGIO

    superREGIO – nowa kategoria pociągów POLREGIO

 

superREGIO – ruszamy z Katowic i Krakowa do Zatora nową kategorią pociągów POLREGIO

superREGIO, czyli nowa kategoria pociągów POLREGIO już 9 czerwca pojawi się na polskich torach. Przedstawiamy rozkład i ceny biletów na pierwsze, w wielu przypadkach nieobsługiwane wcześniej połączenia.

Nowe połączenia POLREGIO będą uzupełnieniem kolejowej oferty przewozowej w kraju. Pociągi superREGIO (sR) będą łączyły ważne ośrodki miejskie i turystyczne w Polsce. Najnowsza kategoria pociągów w Polsce pojawi się w Małopolsce na linii Kraków – Zator i Katowice – Zator. Wyznacznikiem superREGIO będzie m.in. tabor o podwyższonym standardzie, atrakcyjny czas przejazdu i konkurencyjne ceny biletów.

Katowice – Zator

superREGIO na trasie Katowice – Zator przez Mysłowice i Oświęcim będzie łączyć najważniejszy ośrodek miejski Śląska z Zatorem i Energylandią, największym rodzinnym parkiem rozrywki w Polsce. Przebycie trasy zajmie ok. 1,5 h, a za normalny bilet wg oferty „Połączenie w dobrej cenie” zapłacimy 11,50 zł. Pociąg będzie kursował od 22 czerwca do 31 sierpnia codziennie.

 

Kraków Główny – Zator – Oświęcim

Do Zatoru dojedziemy teraz również bezpośrednio z Krakowa Głównego. Ostatnim przystankiem pociągów superREGIO na tej trasie będzie Oświęcim. Przejechanie całej trasy zajmie podobny czas, czyli ok. 1,5 h. Za normalny bilet wg oferty „Połączenie w dobrej cenie” z Krakowa do Zatoru zapłacimy 7,00 zł. Pociąg będzie kursował od 24 czerwca do 29 sierpnia w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki (oprócz 15.08). 

 

Poniżej, w sekcji Do pobrania jest dostępny rozkład jazdy.


Do pobrania
Rozkład jazdy pociągów superREGIO

Data dodania pliku: 07.06.2019

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły