Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Zdjęcie - artykuł Kujawsko - Pomorskie
Aglomeracyjny bilet BiT City

  • Oferty zintegrowane

    Oferty zintegrowane

  • Aglomeracyjny bilet BiT City

    Aglomeracyjny bilet BiT City

Aglomeracyjny bilet BiT City, umożliwiający podróżowanie pociągiem REGIO marki POLREGIO pomiędzy miastami Bydgoszcz i Toruń z komunikacją miejską Torunia i Bydgoszczy, to wspaniała propozycja tanich podróży dla mieszkańców obu stolic województwa kujawsko – pomorskiego.

 

Szanowni Podróżni,

informujemy, że sprzedaż biletów wg oferty "Aglomeracyjny bilet BiT City" była prowadzona do dnia 11 grudnia 2021 r. Poinformujemy Państwa o terminie ponownego wznowienia sprzedaży biletów.

Bilet jednorazowy aglomeracyjny BiT City obowiązuje w pociągach REGIO marki POLREGIO łączących Toruń i Bydgoszcz oraz po przyjeździe do jednego z miast. Przez godzinę można jeździć autobusami i tramwajami komunikacji miejskiej bez żadnych dodatkowych opłat. Godzinę, od której będziemy korzystać z komunikacji miejskiej, podajemy w kasie, kupując bilet.

Bilet odcinkowy miesięczny aglomeracyjny BiT City pozwala na korzystanie z komunikacji miejskiej bez ograniczeń czasowych, ale należy wybrać linię (szczegóły w warunkach taryfowych w załączniku).
Przedszkolaki, uczniowie i studenci mogą kupić bilet aglomeracyjny BiT City z przysługującymi im ulgami. 

„Aglomeracyjny bilet BiT City”  - oferta dostępna od i do stacji: Bydgoszcz Gł., Bydgoszcz Leśna, Bydgoszcz Bielawy, Bydgoszcz Wschód i Bydgoszcz Łęgnowo, Bydgoszcz Błonie, Bydgoszcz Osowa Góra, Bydgoszcz Zachód oraz Toruń Gł., Toruń Miasto, Toruń Wsch. i Toruń Kluczyki, Toruń Czerniewice.


Do pobrania
"Aglomeracyjny bilet BiT City" warunki taryfowe od 12.02.2021 r.

Data dodania pliku: 05.02.2021

Ikona przycisku pobierania
Zobacz wszystkie artykuły