Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

#Poczuj Weekend za Pół Ceny – idealna okazja na podróż koleją szlakiem najbardziej zmysłowych miejsc w Polsce!

W piątek, 15 marca rusza VI już edycja akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny”, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie warto pojechać naszymi pociągami. W trakcie trwania kampanii można skorzystać z licznych ofert turystycznych, dających możliwość odkrywania piękna Polski w atrakcyjnych cenach.

Mężczyzna robiący zdjęcie w czasie zachodu słońca, stojąc przy barierce

Specjalnie z tej okazji przedstawiamy te, które nie tylko pozwolą zaznać chwili relaksu, ale stanowić będą również prawdziwą ucztę dla zmysłów!

Leniwe chwile w SPA, obcowanie ze sztuką, a może kolacja przy świecach? Bez względu na to, jak wyobrażamy sobie spędzenie idealnego weekendu za miastem, w ofercie partnerów akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny” każdy znajdzie coś dla siebie! Ponadto, do miejsc przedstawionych poniżej, wygodnie dojedziemy pociągami marki POLREGIO zwłaszcza, że z okazji kampanii przygotowaliśmy dla naszych pasażerów specjalną ofertę. W weekend 15-17 marca możliwy będzie zakup zarówno biletu turystycznego, jak i mini biletu turystycznego. Obydwa bilety uprawniają do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek, przy czym termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie. Nie zwlekaj więc i już teraz zaplanuj ostatni weekend poprzedzający rozpoczęcie kalendarzowej wiosny, tak aby był on pełen atrakcji!


Raj dla podniebienia

W ostatnich latach obserwować mogliśmy prawdziwy rozkwit polskiej sceny gastronomicznej.

W wielu miastach w Polsce na każdym rogu możemy natknąć się na lokalne restauracje i kawiarnie kuszące swoim zapachem i unikalnym charakterem. Jednym z takich miejsc jest bez wątpienia zlokalizowana w Gdańsku restauracja „Tu można marzyć”, serwująca lokalne dania przygotowywane z ekologicznych produktów. Miejsce to nie tylko zachęca samą nazwą i menu, ale również działalnością na rzecz lokalnej społeczności – część dochodu ze sprzedaży dań właściciele przeznaczają na Fundację Wspólnota dla Gdańska. Dla osób, które jednak nie planują wycieczki nad polskie morze, idealne może okazać się odwiedzenie toruńskiego Żywego Muzeum Piernika. To nie tylko doskonała okazja na ponowne, po minionym już Tłustym Czwartku, skuszenie się na coś słodkiego, ale również poznanie tradycji toruńskich wypieków. A wszystko to w słodkiej i wesołej atmosferze!  Zachęcamy również do zapoznania się z pełną listą restauracji biorących udział w akcji, którą znaleźć można na stronie polskazobaczwiecej.pl.
Coś dla duszy i ciała

Mazury, bez względu na panującą porę roku, zawsze mogą pochwalić się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Mozaika jezior, lasów i łąk czyni polską Krainę Tysiąca Jezior miejscem idealnym do odpoczynku i wyciszenia. Zwłaszcza, gdy przebywanie na łonie natury połączymy z relaksującym SPA. Taką możliwość daje między innymi biorący udział w akcji „Polska Zobacz Więcej - Weekend za Pół Ceny” Hotel Mazury znajdujący się w Giżycku. Oferowany tam masaż brazylijski sprawi, że nasze ciało nie tylko zazna chwili przyjemności, ale również w pełni przygotuje się na zbliżającą się wiosnę! Sprawdź, więc gdzie dojedziesz naszymi pociągami i wybierz najbardziej relaksujący sposób podróży dla siebie!


A może chwila z muzyką?

Koncert w Filharmonii to nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu z ukochaną osobą czy znajomymi, ale również prawdziwa uczta dla zmysłu słuchu! Zwłaszcza, gdy na co dzień wśród odgłosów trąbiących samochodów i dzwoniących telefonów, brakuje nam momentu na to, aby choć przez chwilę posłuchać muzyki poważnej. Tym bardziej, że naukowcy od lat przekonują, że nie tylko działa ona kojąco na nasz mózg, ale może nawet wydłużać życie! Dlatego też warto chociaż w jeden weekend w roku udać się do filharmonii czy opery. W trakcie trwania kampanii „Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny” warto zwłaszcza odwiedzić takie obiekty jak Filharmonię Pomorską im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy, Operę i Filharmonię Podlaską w Białymstoku czy Filharmonię Opolską im. Józefa Elsnera w Opolu.


Jak widać, akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny” kusi oferowanymi możliwościami spędzenia wolnego czasu. Pozostaje tylko zakup biletu na nasze pociągi za 39 lub 45 zł i udanie się w odprężającą i zmysłową podróż! O szczegółach akcji, której jesteśmy częścią doczytasz na stronie polskazobaczwiecej.pl.


Dowiesz się więcej o naszej ofercie tutaj.Autor: POLREGIO