Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Netia S.A.

Podróżuj bez limitu po całej Polsce za 46,40/56,70zł

 • Oferta "Bilet turystyczny" - weekendowe podróże z POLREGIO!

  Oferta "Bilet turystyczny" - weekendowe podróże z POLREGIO!

"Niedrogie podróże z biletem turystycznym POLREGIO"

Lubisz weekendowe i niedrogie podróże?
Ulubione miejsca w Polsce przez cały weekend, bez ograniczeń?
Bilet turystyczny i mini bilet turystyczny.

Bilety turystyczne oraz mini bilety turystyczne zachowują ważność zgodnie z § 43 Taryfy przewozowej (TPR).

Zapraszamy do skorzystania z przejazdów na podstawie Biletów turystycznych i biletów mini turystycznych: 

 • Bilety uprawniają do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w dniu roboczym poprzedzającym bezpośrednio następujące po sobie dni wolne od pracy do godziny 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.
 • Niewątpliwym plusem jest możliwość korzystania z oferty w tzw. „długie weekendy”, wtedy ważność biletu może zostać rozszerzona również na dzień roboczy sąsiadujący bezpośrednio z weekendem (POLREGIO powiadamia o wydłużeniu terminu ważności biletów turystycznych i mini biletów turystycznych).
 • Na bilecie należy wpisać imię i nazwisko oraz posiadać dokument stwierdzający tożsamość. Dane Podróżnego potwierdzać można również przy użyciu aplikacji mobilnej mObywatel. 

      

  Bilet mini turystyczny  i turystyczne można również kupić online!

  Sprawdź: 

  - na stronie bilety.polregio.pl

  - w mobilnej aplikacji POLREGIO.

Ikonka

Bilet dostępny jest w wersjach:

Bilet turystyczny w cenie 56,70 zł brutto – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich(z wyjątkiem odcinka Kraków Olszanica – Kraków Lotnisko – Kraków Olszanica) , jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).
Mini bilet turystyczny w cenie 46,40 zł brutto honorowany jest tylko w pociągach REGIO.

Ikonka

Bilet turystyczny i Bilet mini turystyczny możesz nabyć: w kasie biletowej, u konduktora i w automacie biletowym oraz w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl oraz mobilnej aplikacji mPOLREGIO.

 


Posiadacze biletów weekendowych (Biletu turystycznego i Biletu mini turystycznego) mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowy wykazy odcinków, na których honorowane są te bilety, znajduje się w zakładce z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Niemcami.

Uwaga !

Bilet turystyczny oraz mini bilet turystyczny nie uprawnia do przejazdów w pociągach rodzaju interREGIO (IR) i superREGIO (sR).

 

Pełna treść Taryfy Przewozowej (TPR).

 

Zobacz wszystkie artykuły