Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

UWAGA! Z powodu awarii tymczasowo mogą występować problemy z aktualizacją rozkładu jazdy pociągów POLREGIO. Trwają intensywne prace naprawcze. Przepraszamy za niedogodności.
Informacja > Zamknij X

Podróżuj bez limitu po całej Polsce za 39/48zł

 • Oferta "Bilet turystyczny" - weekendowe podróże z POLREGIO!

  Oferta "Bilet turystyczny" - weekendowe podróże z POLREGIO!

"Niedrogie podróże z biletem turystycznym POLREGIO"

Lubisz weekendowe i niedrogie podróże?
Ulubione miejsca w Polsce przez cały weekend, bez ograniczeń?
Bilet turystyczny i mini bilet turystyczny.

 • Bilety uprawniają do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek (termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie).
 • Niewątpliwym plusem jest możliwość korzystania z oferty w tzw. „długie weekendy”, wtedy ważność biletu może zostać rozszerzona również na dzień roboczy sąsiadujący bezpośrednio z weekendem (Polregio powiadamia o wydłużeniu terminu ważności biletów turystycznych i mini biletów turystycznych).
 • Na bilecie należy wpisać imię i nazwisko oraz posiadać dokument stwierdzający tożsamość. Dane Podróżnego potwierdzać można również przy użyciu usługi mTożsamość. 


  Bilet mini turystyczny można również kupić online!

  Sprawdź: 

  - na stronie bilety.polregio.pl

  - w mobilnej aplikacji POLREGIO.

Ikonka

Bilet dostępny jest w wersjach:

Bilet turystyczny w cenie 48,00 zł brutto – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).
Mini bilet turystyczny w cenie 39,00 zł brutto honorowany jest tylko w pociągach REGIO.

Ikonka

Bilet turystyczny i Bilet mini turystyczny możesz nabyć: w kasie biletowej, u konduktora i w automacie biletowym.

Bilet mini turystyczny możesz dodatkowo zakupić w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl oraz mobilnej aplikacji POLREGIO.


Posiadacze biletów weekendowych (Biletu turystycznego i Biletu mini turystycznego) mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe wykazy odcinków, na których honorowane są te bilety, znajdują się w zakładkach z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Republiką Czeską i Niemcami.

Uwaga !

Koleje Śląskie w pociągach osobowych uruchamianych w oparciu o umowę z organizatorem kolejowego publicznego transportu zbiorowego w województwie śląskim, honorują bilet turystyczny ważny w pociągach REGIO, na całym obszarze obsługiwanym przez KŚ – kupiony do 30 listopada 2021 r., w terminie jego ważności. 

 

Pełna treść Taryfy Przewozowej (TPR).

 

Zobacz wszystkie artykuły