Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Pociąg na Litwę tylko do 09.12.2022

  • Litwa

    Litwa

W związku z zaprzestaniem przez litewskiego przewoźnika pasażerskiego LTG Link, od dnia 11 grudnia 2022 r. współpracy z POLREGIO i rozwiązaniem przez stronę litewską "Porozumienia o współpracy w zakresie transgranicznych kolejowych przewozów pasażerskich przez polsko-litewską granicę państwową" informujemy, iż ostatni przejazd pociągów uruchamianych przez POLREGIO do Kaunas (Kowna) nastąpi w dniu 9 grudnia 2022 r., a powrót do Białegostoku w dniu 10 grudnia 2022 r.

POLREGIO wspólnie z Kolejami Litewskimi uruchamiają pociągi na trasie:

  • Białystok - Suwałki - Kowno.

Sprawdź rozkład jazdy pociągów! 

Oferta specjalna „Polska – Litwa Regio special” umożliwia kupno biletów w znacznie niższych cenach niż w tradycyjnej taryfie międzynarodowej. Bilety dostępne są przez internet, w kasach biletowych oraz u obsługi pociągu.

Oferta obowiązuje od 12.06.2016 roku.

CENY BILETÓW

Białystok – Kowno: 11,00 euro,
Suwałki – Kowno: 8,00 euro.
Ceny w pozostałych relacjach dostępne są w załączniku.

Płatność na terenie Rzeczypospolitej Polskiej dokonuje się w złotówkach, wg następującego kursu euro. Bilety nie podlegają wymianie (przebukowaniu).

Oferta „Polska-Litwa Regio Special” jest również atrakcyjna dla osób podróżujących z dziećmi. Jedno dziecko do ukończenia 6. roku życia może podróżować za darmo, a pozostałe mogą skorzystać z 50-procentowej ulgi.

Podróżując w relacjach krajowych będzie można skorzystać z taryfy REGIO i ofert promocyjnych, np. „Ty i raz, dwa, trzy”.

WAŻNOŚĆ BILETÓW

Bilety na przejazd "tam" lub „z powrotem” ważne są do godziny 24:00 w dniu podróży. Biletów na przejazd "tam i z powrotem" na jednym blankiecie nie wydaje się.

Pasażer ma prawo przejazdu na trasie krótszej niż wskazana na bilecie, lecz nie przysługuje mu zwrot kosztów za niewykorzystaną część biletu.

PRZEWÓZ ROWERU

Przewóz roweru odbywa się pod nadzorem podróżnego. Rower nie powinien przeszkadzać współpodróżnym, ani powodować uszkodzeń lub zanieczyszczeń wagonu. Cena biletu na przewóz roweru wynosi 2,00 euro.

 

Dodatkowe informacje:

 

Warunki taryfy specjalnej Polska - Litwa Regio special - obowiązujące od 01.07.2022
Ceny biletów (taryfa specjalna „Polska – Litwa Regio specjal)
Aktualny kurs EURO


Zobacz wszystkie artykuły