Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Bilety miesięczne

  • Bilety okresowe - Klik i w drogę 09 2023

    Bilety okresowe - Klik i w drogę 09 2023

Wielokrotne przejazdy w ramach biletu 

Dla tych, którzy codziennie dojeżdżają do pracy lub do szkoły POLREGIO proponuje bardzo korzystną ofertę tańszych podróży. Kup bilet okresowy – zapłacisz mniej i będziesz podróżować wygodniej!

Ikonka

Oszczędność

Kupując bilet okresowy odcinkowy imienny możesz zaoszczędzić około 47 % kosztów przejazdu, w porównaniu do podróży na podstawie biletów jednorazowych!

Sprawdź, ile pozwoli Ci zaoszczędzić POLREGIO bilet miesięczny, jeśli wybierzesz go  zamiast biletów jednorazowych:

  

Najbardziej popularne odległości

Cena biletu jedn. (normal.)*

Cena biletu mies. (normal.)*

Koszt jedn. przejazdu**

Twoja oszczędność mies.

16-20 km 9,70 zł 244,00 zł 5,55 zł 42,83%
21-25 km 11,60 zł 271,60 zł 6,17 zł 46,79%
41-47 km 18,00 zł 375,50 zł 8,53 zł 52,59%

Kalkulacja oszczędności dotyczy zakupu 44 szt. biletów 
(22 bilety w jedną stronę i 22 bilety w drogę powrotną).

*cena biletu wg taryfy podstawowej

** przy 44 przejazdach (tam i powrót)

Ikonka

Bilet okresowy = możliwość wielokrotnych przejazdów

Bilet okresowy pozwala Ci na nieograniczoną liczbę przejazdów pomiędzy stacjami odcinka, na który kupiłeś bilet - na odległość do 200 km. Podróż należy odbyć najkrótszą drogą lub wskazaną na bilecie. 

Bilet okresowy odcinkowy może być wydany na przejazdy w jedną stronę lub „tam i z powrotem”.

Dla posiadaczy REGIOkarty opłaty za bilety miesięczne są jeszcze do 15% tańsze.

Ikonka

Różnorodność

Do wyboru masz następujące rodzaje biletów odcinkowych*:

- tygodniowe,
- miesięczne,
- kwartalne.

Bilety okresowe odcinkowe miesięczne imienne można nabyć wg taryfy normalnej lub z ulgą: 33%, 37%, 49%, 50%, 51%, 78%, 93%.

Z Kartą Dużej Rodziny bilety miesięczne imienne kupisz z ulgą 49% 

* bez uwzględnienia ofert pozataryfowych.

Ikonka

Bilet okresowy = dostępność

Bilety okresowe POREGIO możesz nabyć:

w kasie biletowej, u konduktora, w automacie biletowym, w naszym systemie sprzedaży biletów POLREGIO online - bilety.polregio.pl oraz aplikacji mobilnej POLREGIO, jak również na stronach internetowych i przez aplikacje naszych Partnerów: koleo.ple-podroznik.pl oraz w ponad 400 salonach KOLPORTERA.

Warunki korzystania

To, kiedy ma się rozpocząć termin ważności biletów okresowych odcinkowych zależy od Ciebie. Może być nim data zakupu biletu okresowego lub data, którą wskażesz. Z przejazdów na podstawie biletu okresowego odcinkowego okresowego imiennego może korzystać wyłącznie osoba, której imię i nazwisko zostały na nim zamieszczone. Dane podróżnego potwierdzać można również przy użyciu aplikacji mObywatel. Podróżny odbywający przejazd na podstawie biletu ulgowego, zobowiązany jest posiadać w pociągu dokument poświadczający uprawnienie do ulgowego przejazdu. 

Ikonka

Dlaczego warto kupić bilety tygodniowy, miesięczny albo kwartalny?

Wbiegasz na dworzec kolejowy, ponieważ Twój pociąg niedługo odjeżdża? Spóźnienie nie wchodzi w grę – w końcu spieszysz się na uczelnię albo do pracy! Musisz jeszcze kupić bilet. Gdyby nie te kolejki do kasy! Co zrobić, aby Twoja podróż przebiegła spokojnie i bez stresu?

 

Interesuje Cię ile możesz zaoszczędzić  na dojazdach do pracy lub na uczelnię, zapoznaj się z przygotowana przez nas kalkulacją "Przesiądź się na oszczędności"


Ikonka

POLREGIO bilet okresowy zamiast stania w kolejce

Jeśli to Twoja stała trasa, którą pokonujesz kilka razy w tygodniu lub tym bardziej codziennie, nie trać czasu na stanie w kolejkach do kasy. Przez to podróż jeszcze bardziej się wydłuży! Kupowane dwa razy dziennie jednorazowe bilety zamień na bilety okresowy POLREGIO. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Ikonka

Bilety okresowe POLREGIO – jakie warianty są dostępne?

POLREGIO zapewnia Ci dużą dowolność, jeśli chodzi o okres, na jaki chcesz kupić bilet okresowy. Wśród dostępnych opcji są: bilety tygodniowe, bilety miesięczne i bilety kwartalne. Możesz więc dopasować dane rozwiązanie do swoich potrzeb, planów, ferii, urlopów itd. Bilet tygodniowy to wariant, na który warto się zdecydować w momencie, kiedy planujesz większą niż zazwyczaj liczbę przejazdów i wiesz, że na bilety jednorazowe wydasz znacznie więcej. Po POLREGIO bilet miesięczny sięgają przede wszystkim osoby, dla których pociąg jest stałym, codziennym środkiem transportu do pracy, do szkoły lub na uczelnię. W przypadku planowanego urlopu albo ferii warto pomyśleć z kolei o biletach tygodniowych. Możliwe, że bilet tygodniowy pozwoli Ci zaoszczędzić. W wielu sytuacjach sprawdzi się też bilet kwartalny. Z nim możesz liczyć na jeszcze większe oszczędności – nie tylko pieniędzy, ale i czasu, ponieważ bilet kupujesz tylko raz na trzy miesiące.

 

Ikonka

Jaki bilet okresowy POLREGIO wybrać?

Wahasz się między różnymi biletami okresowymi POLREGIO? Zastanawiasz się, czy lepszy będzie bilet miesięczny, czy może kwartalny? Weź kalkulator, porównaj ceny i oblicz, co Ci się bardziej opłaca! Dzięki temu upewnisz się, jak dużo możesz zaoszczędzić na zakupie danego biletu.


  

Ikonka

Bilet miesięczny w praktyce

Bilet tygodniowy lub na inny okres można zakupić na wiele sposobów. Aby uniknąć kolejek w kasach biletowych na dworcach, skorzystaj z automatów biletowych, kup bilet przez aplikację albo stronę internetową. Oznacza to, że POLREGIO bilet okresowy możesz nabyć niezależnie do tego, gdzie w danym momencie się znajdujesz – jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do internetu.


Ikonka

O czym jeszcze trzeba wiedzieć?

Pamiętaj, że bilet okresowy to bilet imienny. Oznacza to, że podczas kontroli musisz mieć przy sobie dokument tożsamości, np. dowód osobisty albo legitymację szkolną lub studencką.


 

 

Zobacz wszystkie artykuły