Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Lubuskie
Poczuj smak Budachowskich pierogów z POLREGIO

  • Poczuj smak Budachowskich pierogów z POLREGIO

    Poczuj smak Budachowskich pierogów z POLREGIO

Jeśli Budachowskie pierogi to tylko z POLREGIO. Już w najbliższą sobotę 16 czerwca br. zapraszamy na kolejną już czwartą wyprawę z cyklu: „Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO”.

Tym razem naszym celem będzie Budachów, a dokładniej XVI Festyn Ruskich Pierogów, który już na stałe wpisał się w kalendarz lubuskich imprez plenerowych, więc jeśli jesteś miłośnikiem pierogów oraz innych tradycyjnych polskich specjałów nie zastanawiaj się i kup bilet!


Wsiądź do pociągu w Zielonej Górze i o godzinie 12:15 ruszaj z POLREGIO, w smakowitą i niezapomnianą podróż.

Akcja zorganizowana przy wsparciu samorządu wojewódzkiego, ma na celu promocję naszego regionu. Chcemy zachęcić mieszkańców do jednodniowej podróży a tym samym promocji ekologicznego transportu, jakim jest kolej.

Na podróżnych oraz miłośników kolei i tym razem czekać będą materiały promocyjne, poczęstunek oraz dodatkowe atrakcje przygotowane przez lokalne samorządy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail - pawel.nijaki@p-r.com.pl lub numerami telefonów: 665 915 411 i 695940377.

W załączniku rozkład jazdy pociągu, warunki taryfowe wraz z cennikiem biletów (porcja pierogów w cenie biletu). Bilety można nabyć w kasach biletowych przewoźnika POLREGIO w Zielonej Górze.


Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania
Warunki Taryfowe wraz z cennikiem

Data dodania pliku: 14.06.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Rozkład jazdy Zielona Góra - Budachów - Zielona Góra

Data dodania pliku: 15.06.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły